Kontakty | Impresi

Kontakty

Pobočka Impresi

Impresi.sk

Republikánská 2

Plzeň 312 00

Česká republika

Adresa pre reklamácie a odstúpenie od kúpnej zmluvy

Fakturačné údaje

Impresi s.r.o.

Josefa Tomáška 1317

Rokycany 337 01

Česká republika

IČ: 10732110

DIČ: CZ10732110

Registrácia v oddiele C.40553 na registrovom súde v Plzni

Kontaktné údaje

Bankové spojenie

Fio banka a.s.

Číslo účtu: 2701965146/8330

IBAN: SK7183300000002701965146

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Mohlo by sa vám hodiť

Stav objednávky

môžete overiť tu. Poprípade v sekcii Môj účet, kde vidíte stav všetkých svojich objednávok. Zistíte tak v akom stave objednávka momentálne je, prípadne či bola už uhradená. A v prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára.

Faktúra - daňový doklad

je zasielaná vždy do emailu po prijatí platby. Snažíme sa šetriť životné prostredie a tak faktúry netlačíme :). Faktúru tiež nájdete v detajlu objednávky.

Zmena objednávky

po tom čo už bola odoslaná nie je možná. Ale ak nám zavoláte alebo pošlite požiadavku, radi ju upravíme za vás. Stačí nám oznámiť číslo objednávky a požadovanú zmenu.

Storno objednávky

je možné len v prípade, že sme objednávku ešte nepripravili. Preto sa stornom neotáľajte. Storno urobíte v detajlu objednávky alebo odoslaním požiadavky cez kontaktný formulár.

Výmena tovaru

Ak potrebujete vymeniť zakúpený tovar za iný. Vyplňte prosím tento formulár, kde obdržíte ďalšie informácie potrebné pre odoslania zásielky a vymenení zakúpeného tovaru.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

vykonáte vyplnením tohto formulára, kde obdržíte aj ďalšie informácie potrebné pre odoslanie zásielky.

Reklamácia

Pre uplatnenie reklamácie vypneme tento formulár, kde obržíte aj ďalšie informácie k vybaveniu reklamácie. V provy otázky nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára.